Blue Sea Beach Resort

Thasos Island, Greece
Skala Potamias, 64004 Thassos Island, Greece
Potamia view on map
Сместен веднаш до плажата на Скала Потамиас, Blue Sea Beach Boutique Resort има бар и ресторан со маси веднаш покрај морето. Тој нуди елегантно опремени соби и студија со бесплатен Wi-Fi пристап и приватни балкони. Собите и студијата во Blue Sea Beach Boutique Resort имаат стилски тапети и мебел од дрво. Тие се со мини фрижидер, ТВ и клима уред, а повеќето имаат и кујна. Гостите можат да вкусат грчки и интернационални јадења во ресторанот на локацијата додека уживаат во неограничениот поглед на морето. Појадокот се служи секој ден на терасата на покривот на хотелот. По должината на плажата Скала Потамијас, ќе најдете многу таверни кои подготвуваат локални специјалитети. Пристаништето Лименас е оддалечено околу 13 километри. Слободен приватен паркинг е на располагање на лице место.

show more

The information and photos on the page describing the hotel / villa are strictly informative and are taken from our partners or from their presentation sites. The pictures on the site are generic and cannot be considered contractual, they represent our permanent effort to provide information about the accommodation units. We try daily to update this information, but we do not guarantee that they are complete, updated or contain no errors. We recommend that you consult the official websites of the hotels or request updated information to our agency.

Rates and availabilites of offers are valid at this time!