Royal Paradise Beach Resort & Spa

Royal Paradise Beach Resort & Spa

Thasos Island, Greece
Potos Thassos Island,Greece
Сместено покрај приватен песочен залив, ова спа-одморалиште со 5 ѕвезди се наоѓа на плажата Paradise. Располага со климатизирани соби со опремени балкони и нуди 3 места за јадење, бесплатен Wi-Fi пристап и внатрешен базен за релаксација. Модерните соби на Royal Paradise Beach Resort & Spa се со сеф со големина на лаптоп, 26-инчен сателит/платен телевизор со рамен екран и минибар. Папучи и бањарки се стандардни, додека некои соби имаат приватна надворешна топла када. Имотот има сауна и топла када, како и соби за масажа. Достапно во просториите има и детско игралиште, пинг-понг и тениско игралиште. Нудат избор на шведска маса, a la carte и гурмански ресторани кои служат интернационални, медитерански и грчки јадења. Полесна цена е достапна во лобито и баровите покрај базенот на Royal Paradise Beach Resort. 24-часовната услуга на рецепцијата на хотелот може да помогне со туристички информации и да организира билети. Можно е доцна одјавување, а услугата во соба е достапна 24 часа на ден. Паркингот е бесплатен.

show more

The information and photos on the page describing the hotel / villa are strictly informative and are taken from our partners or from their presentation sites. The pictures on the site are generic and cannot be considered contractual, they represent our permanent effort to provide information about the accommodation units. We try daily to update this information, but we do not guarantee that they are complete, updated or contain no errors. We recommend that you consult the official websites of the hotels or request updated information to our agency.

Rates and availabilites of offers are valid at this time!